GeVa A

Kuru Saçlar İçin

Kuru saçların bakımı zordur. Kolay kırılırlar ve dökülürler. Saç Bakım Losyonu A, içerdiği bitkisel eterik ve yağların uyarıcı etkisi ile saç ve derisinin kan akımının artmasını sağlar. Saçları güçlendirir ve kırılmalarını önler. İdeal pH değeri ile saç derisinin doğal tabakasına, saç köklerine ve tellerine zarar vermez. Bakteri ve mantarların yerleşmesini önler.

 

 

GeVa S

Normal Saçlar İçin

Fiziksel ve kimyasal etkiler nedeniyle Normal saçlar güçsüzleşir, elastikiyetleri azalır, kolay kırılırlar ve dökülürler. Saçlı deride tahriş ve kepeklenme meydana gelir. Saç Bakım Losyonu S içerdiği bitkisel eterik yağların uyarıcı etkisi ile saç ve derisinin kan akımının artmasını sağlar. Saçları güçlendirir ve kırılmalarını önler. İdeal pH değeri ile saç derisinin doğal tabakasına, saç köklerine ve tellerine zarar vermez. Bakteri ve mantarların yerleşmesini önler.

 

 

GeVa F

Hassas Saçlar İçin

Hassas saçların bakımı zordur. Fiziksel ve kimyasal etmenlerden hemen etkilenir. Saç köklerinde ve saçlı deride tahriş ve kepeklenme meydana gelir. Kolay kırılır ve dökülürler. Saç bakım losyonu F, içerdiği bitkisel eterik yağların uyarıcı etkisi ile saç ve derisinin kan akımının artmasını sağlar. Saçları güçlendirir ve kırılmaları önler. İdeal pH değeri ile saç derisinin doğal tabakasına, saç köklerine ve tellerine zarar vermez. Bakteri ve mantarların yerleşmesini önler.

 

GeVa D

Yağlı Saçlar İçin

Yağlı saçların bakımı zordur. Çabuk yağlanırlar, kepeklenirler, kolay kırılırlar ve dökülürler. Saç bakım losyonu D, içerdiği bitkisel eterik yağların uyarıcı etkisi ile saç ve derisinin kan akımının artmasını sağlar. Saçları güçlendirir ve kırılmalarını önler. İdeal pH değeri ile saç derisinin doğal tabakasına, saç köklerine ve tellerine zarar vermez. Bakteri ve mantarların yerleşmesini önler.